Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Summer-Brason autorką kolejnego podcastu "Wysokich Obcasów"

"10 minut na miłość" to czwarty autorski cykl podcastowy stworzony przez redakcję "Wysokich Obcasów" (fot. materiały prasowe)

W piątek 16 grudnia debiutuje podcast "10 minut na miłość", tworzony przez "Wysokie Obcasy" (Agora). 

"10 minut na miłość" ma być podcastem o relacjach damsko-męskich. Jego autorką jest Monika Summer-Brason, dziennikarka i jednocześnie szefowa marketingu "Wysokich Obcasów". Kolejne odcinki serii będą publikowane co piątek na platformach streamingowych (Spotify, Apple Podcasts), na stronie internetowej "Wysokich Obcasów" i ich kanale na YouTube.

"10 minut na miłość" to czwarty autorski cykl podcastowy stworzony przez redakcję "Wysokich Obcasów". Trzy pozostałe to: "Herstorie" Natalii Waloch i Katarzyny Wężyk, "Polka za granicą" Kamili Kalińczak oraz "Być rodzicem" Magdaleny Keler i Agnieszki Urazińskiej.

(KOZ, 16.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.