Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Wyborcza" przed i po świętach z licznymi dodatkami

Świąteczna okładka "Wysokich Obcasów"

„Gazeta Wyborcza” (Agora SA) na Wigilię planuje rozbudowane wydanie "Wyborczej", "Wolnej Soboty" i "Wysokich Obcasów". Natomiast w pierwszych dniach po świętach dziennik ukaże się ze specjalnymi dodatkami.

Wigilijne wydanie "Gazety Wyborczej” będzie miało 84 strony i cenę 9,90 zł - o 1 zł wyższą od zwykłego w sobotę.

- Nie zabraknie rozmów ze znanymi postaciami, m.in. na temat Boga i religii, uniwersalnych wartości - np. z Adamem Wajrakiem i Jerzym Kryszakiem - informuje Agata Staniszewska, rzeczniczka Agory. - W świątecznych "Wysokich Obcasach" ukaże się m.in. rozmowa z Anną Dymną, m.in. o jej roli w serialu "Wielka woda" oraz o tym, że szczerości oraz konsekwencji w działaniu można nauczyć się od zwierząt - dodaje.

Natomiast na 27 i 28 grudnia redakcja przygotowuje specjalne dodatki pt. "Co się zmieni w 2023" na temat zmian w prawie i podatkach.

Czytaj też: Monika Pieczyńska dyrektorką ds. projektów specjalnych w TVN Warner Bros. Discovery

- Będą miały osobne grzbiety. Redakcja "Wyborczej" weźmie w nich pod lupę tematy, które zainteresują wszystkich konsumentów, m.in. rozliczenie podatkowe za rok 2022 oraz to, jaki wpływ na nie ma "Polski Ład" - informuje Agata Staniszewska. - Będą również artykuły o planowanych zmianach w kodeksie pracy i prawie budowlanym oraz dotyczące rozliczenia najmu mieszkania. Oprócz tego pojawią się w nich analizy oraz prognozy dotyczące inflacji, zmian cen żywności, energii i paliwa; nie zbraknie też informacji na temat waloryzacji emerytur i rent - dodaje.

We wtorki i środy standardowa cena "Gazety Wyborczej” wynosi 4,99 zł. Wydania z dodatkami 27 i 28 grudnia mają być droższe: odpowiednio po 6,99 i 5,99 zł.
- Wszystkie treści "Wyborczej" będą dostępne także w wersji cyfrowej. Treści magazynowe w pakietach Premium i Klubowym, treści dodatków w serwisie Wyborcza.biz we wszystkich pakietach - zapewnia Agata Staniszewska.

(JF, 21.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.