Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Magazyn Świąteczny" z cyklem wywiadów Filipa Springera

Wywiady Filipa Springera będzie można znaleźć też na Wyborcza.pl (screen YouTube.com/Telewizja Asta)

W sobotę w "Magazynie Świątecznym", dodatku do "Gazety Wyborczej" (Agora), znajdzie się pierwszy z 10 wywiadów przeprowadzonych przez Filipa Springera. Rozmowy z architektami, aktywistami i inwestorami będą dotyczyły krajobrazu polskich miast i zmian, jakie w nich zachodzą dzięki funduszom unijnym.

Cykl nosi tytuł "In situ" (czyli "w swoim naturalnym otoczeniu"). Pierwsza rozmowa została przeprowadzona z Agnieszką Strojek, wicedyrektorką Biblioteki Publicznej przy ul. Koszykowej w Warszawie.

Wywiady Springera będą się ukazywać raz w tygodniu na łamach "Magazynu Świątecznego" – weekendowego dodatku "GW". Ukażą się też na Wyborcza.pl, będą dostępne dla prenumeratorów cyfrowego wydania gazety. Łącznie będzie ich 10.

Filip Springer to dziennikarz, fotograf i autor nagradzanych książek reporterskich (m.in. "Źle urodzone" i "13 pięter"). Publikował teksty m.in. w "Polityce", "Przekroju" i "GW".

(KW, 18.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.