Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Zieliński dyrektorem wydawniczym segmentu sportowego w RAS Polska

Zieliński pracował już w Ringier Axel Springer Polska w latach 2013-2017 (fot. materiały prasowe).

Dariusz Zieliński został dyrektorem wydawniczym segmentu sportowego w Ringier Axel Springer Polska. To nowo utworzone stanowisko.

Dariusz Zieliński ma odpowiadać za wszystkie marki sportowe RAS Polska pod kątem wydawniczym, m.in. Onet Sport, "Przegląd Sportowy" i serwis Przegladsportowy.pl.

Zieliński był związany z RAS Polska już w latach 2013-2017 i pełnił tam funkcję dyrektora zarządzającego w tygodniku "Newsweek Polska". Wcześniej był m.in. dyrektorem strategii i rozwoju new business w wydawnictwie G+J Polska. Natomiast w latach 2017-2018 pracował jako chief operations officer w globalnej platformie indaHash. 

W czerwcu 2017 roku dyrektorem programowym segmentu sportowego w Grupie Onet-RAS Polska został Michał Pol (we wrześniu 2018 roku wszystkie spółki należące do Grupy Onet-RAS Polska połączono w jeden podmiot prawny – Ringier Axel Springer Polska). Jak informuje nas Agnieszka Skrzypek-Makowska, communications manager wydawnictwa, zakres obowiązków Pola nie ulega zmianie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KW, 08.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.