Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Zieliński dyrektorem wydawniczym segmentu sportowego w RAS Polska

Zieliński pracował już w Ringier Axel Springer Polska w latach 2013-2017 (fot. materiały prasowe).

Dariusz Zieliński został dyrektorem wydawniczym segmentu sportowego w Ringier Axel Springer Polska. To nowo utworzone stanowisko.

Dariusz Zieliński ma odpowiadać za wszystkie marki sportowe RAS Polska pod kątem wydawniczym, m.in. Onet Sport, "Przegląd Sportowy" i serwis Przegladsportowy.pl.

Zieliński był związany z RAS Polska już w latach 2013-2017 i pełnił tam funkcję dyrektora zarządzającego w tygodniku "Newsweek Polska". Wcześniej był m.in. dyrektorem strategii i rozwoju new business w wydawnictwie G+J Polska. Natomiast w latach 2017-2018 pracował jako chief operations officer w globalnej platformie indaHash. 

W czerwcu 2017 roku dyrektorem programowym segmentu sportowego w Grupie Onet-RAS Polska został Michał Pol (we wrześniu 2018 roku wszystkie spółki należące do Grupy Onet-RAS Polska połączono w jeden podmiot prawny – Ringier Axel Springer Polska). Jak informuje nas Agnieszka Skrzypek-Makowska, communications manager wydawnictwa, zakres obowiązków Pola nie ulega zmianie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KW, 08.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Press Club Polska proponuje dziennikarzom wspólną reakcję na działania NBP

W grudniu prezes Adam Glapiński powiedział, że NBP nie chce ograniczać wolności słowa, ale konieczna jest obrona dobrego imienia instytucji (fot. materiały prasowe NBP)

Press Club Polska przygotował dla dziennikarzy wzór wniosku o akredytację na konferencje prasowe w Narodowym Banku Polskim.

Organizacja przypomina, że w ostatnich tygodniach administracja NBP uniemożliwiła dziennikarzom co najmniej dwóch redakcji wstęp na konferencje prasowe.

Pretekstem był wymóg, aby dziennikarze wnioskowali o akredytację na konferencje prasowe po posiedzeniach Rady Polityki Pieniężnej najpóźniej na dwa dni przed konferencją.

„Jest to regulacja przestarzała i absurdalna, ale jak widać użyteczna w utrudnianiu pracy dziennikarskiej. Dlatego gorąco namawiamy wszystkich do reakcji, nie tylko by wyrazić solidarność z dziennikarzami, którym uniemożliwia się wykonywania pracy, ale także by pokazać absurd tego rozwiązania i wymóc jego zniesienie” - napisano w poście na Facebooku Press Club Polska.

Wzór wiadomości e-mail w sprawie akredytacji na konferencje po posiedzeniach Rady Polityki Pieniężnej w 2019 roku:

Adresat: press@nbp.pl
Do wiadomości: maciej.antes@nbp.pl; sekretariat.gp@nbp.pl

Temat: wniosek o akredytacje na konferencje prasowe po posiedzeniach Rady Polityki Pieniężnej

Szanowni Państwo,

wypełniając wymóg, by wnioskować o akredytację na konferencje prasowe po posiedzeniach Rady Polityki Pieniężnej najpóźniej na dwa dni przed konferencją, uprzejmie proszę o akredytowanie mnie na konferencje po posiedzeniach Rady Polityki Pieniężnej w następujących terminach:

29 stycznia 2019,
5-6 i 19 lutego 2019,
5-6 i 19 marca 2019,
2-3 i 16 kwietnia 2019,
14-15 i 28 maja 2019,
4-5 i 18 czerwca 2019,
2-3 lipca 2019,
20 sierpnia 2019,
10-11 i 24 września 2019,
1-2 i 15 października 2019,
5-6 i 19 listopada 2019,
3-4 i 17 grudnia 2019.

W razie zmiany terminu któregokolwiek z posiedzeń, a co za tym idzie – konferencji prasowej - uprzejmie proszę o uwzględnienie niniejszego wniosku również na zmieniony termin.

Z poważaniem
/podpis/

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 08.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.