Wydanie: PRESS 03-04/2022

Narcyz

Mariusz Max Kolonko nie wytrzymał ciśnienia po odejściu z dziennikarstwa

WYDAJĘ NAKAZ ARESZTOWANIA DLA OBYWATELA: ANDRZEJ DUDA. DO 12 31 2021 MA PAN OPUŚCIĆ PAŁAC PREZYDENCKI” – czytamy w poście z 27 grudnia 2021 roku na facebookowym profilu urzędnika państwowego President Max Kolonko, który obserwuje 1594 użytkowników (stan na 24 stycznia br.). Jest także wezwanie, by „Sejm uruchomił procedurę nowych, legalnych, wolnych od zbiórek podpisów wyborów prezydenckich 2022”. Do postu dołączony jest ponaddwuminutowy film.

Max Kolonko w brązowym garniturze w prążki, żółta poszetka, jasna koszula, czerwonawy krawat. W lewym górnym roku ekranu logo kanału MaxTV, w prawym – logo prezydenta Stanów Zjednoczonych Polski. Okrągłe, biało-czerwono-granatowe, z gwiazdkami jak na amerykańskiej fladze i dużym orłem w koronie. Podpis na dole ekranu: „Max Kolonko United States of Poland President”.

Grzegorz Sajór

Aby przeczytać cały artykuł:

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.