Wydanie: PRESS 03/2017

Telewizja postarza

Wesley Sneijder, 32-letni piłkarz holenderski i jego żona Yolanthe jako pierwsi na oczach widzów programu „The Story of My Life” przeszli do przyszłości.

90-letni Robert Lewandowski siedzi na fotelu w studiu telewizyjnym i nie może ukryć wzruszenia, kiedy po raz pierwszy widzi swoją 90-letnią żonę Annę. Prowadząca pyta staruszków, gdzie teraz mieszkają, co robią i co im się w życiu udało. Anna przegląda się w lusterku i nie wierzy w to, co widzi. Robert powtarza, że jest piękna i dotyka jej pomarszczonej twarzy. Anna, prowadząca i – jeśli wszystko dobrze pójdzie – tysiące widzów płaczą ze wzruszenia.

Tak mógłby wyglądać pierwszy odcinek polskiej edycji „The Story of My Life”, nowego formatu telewizyjnego stworzonego przez Talpę, holenderską „fabrykę formatów” Johna de Mola, (współ)twórcy m.in. programów „Big Brother”, „The Voice” i wielu innych hitów telewizyjnych pokazywanych na całym globie.

Łukasz Koterba

Dostęp do pełnej treści artykułu jest płatny

Kup dostęp poprzez SMS wysyłając treść KOD.PRESS na numer 7255 (koszt 2,46 zł). Otrzymasz kod, który należy wpisać w pierwsze okno poniżej. Na koniec wciśnij "Prześlij". Więcej informacji w regulaminie.

Tutaj wpisz kod dostępowy otrzymany bezpośrednio od PRESS. Więcej informacji w regulaminie.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo