Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 21, 2026

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agora łączy marketing spółek Gazeta.pl i Wyborcza. Szefową Karolina Dziwulska

Karolina Dziwulska od 2018 roku pracuje w Agorze, gdzie odpowiada za strategię marketingową Gazeta.pl (fot. materiały prasowe)

Wyborcza i Gazeta.pl (Grupa Agora) łączą obszary marketingu. Od 1 sierpnia nowym działem pokieruje Karolina Dziwulska, która objęła stanowisko dyrektorki marketingu 1Digital.

Integracja kompetencji zespołów obu spółek ma usprawnić współpracę, zwiększyć efektywność działań marketingowych oraz zapewnić spójność komunikacji i wzmocnić wsparcie dla rozwoju produktów oraz oferty reklamowej 1Digital.

Czytaj też: Marek Mikołajczyk rozstaje się z Zero.pl. "Decyzja o odejściu należała do mnie"

Karolina Dziwulska związana jest z branżą mediów i marketingu od ponad 17 lat. Doświadczenie zdobywała m.in. w Grupie Allegro, Bankier.pl i Bonnier Business Polska. Odpowiadała za rozwój marek, strategię marketingową i komunikację.

Od 2018 roku Dziwulska pracuje w Agorze, gdzie kieruje strategią marketingową Gazeta.pl, rozwojem marek cyfrowych i działaniami wzmacniającymi ich pozycję rynkową.

Czytaj też: Katarzyna Nocuń przeszła z Polskiej Agencji Prasowej do Rynku Zdrowia

(MAK, 21.07.2026)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.