Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Zajdel w zespole New Business Development Committee sieci IPREX

Jakub Zajdel jest prezesem more communications agency (fot. materiały prasowe)

Jakub Zajdel, prezes agencji more communications agency, dołączył do New Business Development Committee w globalnej sieci IPREX. W latach 2020-2022 pełnił on funkcję EMEA president tej organizacji.

IPREX to międzynarodowa organizacja zrzeszająca niezależne firmy z branży public relations, której celem jest wspieranie agencji w rozszerzaniu ich działalności poza lokalne rynki. Obecnie należą do niej 62 firmy z pięciu kontynentów. More communications agency jest jedynym polskim członkiem tej organizacji.

Grupa New Business Development Committee odpowiada za koncentrację kompetencji z różnych obszarów od zrzeszonych agencji i pozyskiwanie nowego biznesu dla członków IPREX. Na czele grupy stanęła Beth Thompson, VP, director of PR & social media z agencji Gatesman z Chicago.

(KAP, 11.07.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.