Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 05, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Zajdel został EMEA president w Iprex

Jakub Zajdel został powołany na dwuletnią kadencję (fot. materiały prasowe)

Jakub Zajdel, CEO More Communications Agency (dawniej Consulting'n More), objął stanowisko EMEA president w Iprex – Międzynarodowej Organizacji Niezależnych Firm PR.

Zajdel został powołany na dwuletnią kadencję. Zastąpił Harri Kammonena, managing directora agencji Manifesto z Helsinek. Jako prezes Iprex na rynki Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki Jakub Zajdel odpowiada m.in. za opracowywanie i wdrażanie kierunków rozwoju sieci w regionie, pozyskiwanie kolejnych agencji partnerskich oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych dla obecnych członków organizacji.

„Moja kadencja przypada na trudny okres, w którym wszyscy musimy zmierzyć się z konsekwencjami kryzysu spowodowanego pandemią. Niemniej jednak to właśnie w tym czasie szczególnie przekonaliśmy się o tym, jak wiele korzyści i wzajemnego wsparcia daje członkostwo w takiej sieci jak Iprex” – zaznacza Jakub Zajdel, cytowany w informacji prasowej.

Iprex zrzesza 65 agencji z 28 państw z całego świata. Roczne obroty organizacji wynoszą 420 mln dol. More Communications Agency należy do niej od 2017 roku (jako jedyna agencja z Polski).

(IKO, 05.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.