Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Oglądalność "Portfela Kowalskiego" w kanale TVP Info. Średnio 73 tys. widzów

Program prowadzi Marcin Kowalski (screen: YouTube/TVP Info)

Widownia programu "Portfel Kowalskiego" w TVP Info to średnio 73 tys. widzów. Udziały w czasie emisji w grupie ogólnej 4+ i komercyjnej 16-59 są niższe od długookresowych wyników kanału, a w grupie komercyjnej 16-49 – na poziomie średniej.

Program jest nadawany w niedziele o 18.30, od 23 czerwca. Emitując go, stacja ma średnio 0,79 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,62 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,57 proc. w komercyjnej 16-59. Dotąd najwięcej widzów przyciągnął odcinek z 7 lipca – 85 tys.

"Program typowo konsumencki"

Dla porównania, w pierwszym półroczu stacja miała średnio 1,32 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,63 proc. w komercyjnej 16-49 oraz 0,72 proc. w komercyjnej 16-59.

Czytaj też: Oglądalność programu "Sprawdzamy" w TVP Info. Najpopularniejszy odcinek o Obajtku

"To program typowo konsumencki, w którym będziemy mówić prostym językiem o finansach osobistych, a także dostarczymy wiedzę niezbędną w podejmowaniu świadomych i bezpiecznych decyzji przez kupujących" – zapowiadał w komunikacie prasowym Marcin Kowalski, prowadzący program.

Marcin Kowalski wrócił do TVP na początku roku po ośmiu latach. Prowadzi w TVP Info pasma informacyjne, a także wieczorne programy, m.in. "Minął dzień". Jest również wydawcą. W przeszłości był doradcą partii Nowoczesna.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Maksymilian Maszenda z byłej ekipy "Wiadomości" TVP idzie do Telewizji Republika

(MNIE, 10.07.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.