Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze radiowej Czwórki autorami nowych podcastów publicznego radia

Kuba Jamrozek w podcaście "Jamrozek wrażliwie" chce „skłaniać słuchaczy do refleksji” (fot. Piotr Podlewski/Polskie Radio)

Radiowa Czwórka ruszyła z nowymi podcastami, których autorami są dziennikarze stacji Kuba Jamrozik, Kamil Jasieński i Piotr Galus.

"Nowoczesne audio to produkcje podcastowe na najwyższym poziomie. Zainteresowanie podcastami rośnie z roku na rok. Czwórka to radio internetowe, które stawia na wysoką jakość treści umieszczanych w sieci – nie tylko anteny linearnej dostępnej w aplikacji i na czworka.online, ale również na platformie podcastowej, na której odbiorcy znajdą oryginalne treści" – wyjaśnia w komunikacie prasowym Justyna Dżbik-Kluge, dyrektorka-redaktorka naczelna radiowej Czwórki.

Podcasty Jamrozka, Jasieńskiego i Galusa w Czwórce

Kuba Jamrozek w podcaście "Jamrozek wrażliwie" chce skłaniać do refleksji. Rozmawia o psychologii, relacjach, pokonywaniu trudności. Gośćmi pierwszego odcinka będą: Renata Kim, autorka książki "Pomiędzy. Historie osób niebinarnych", Lu Olszewski i Dagmara Koryluk. Nowe odcinki "Jamrozek wrażliwie" będą publikowane co dwa tygodnie, w poniedziałki.

Czytaj też: Spadła słuchalność RMF FM, a wzrosła Radia Zet. Radio Maryja lepiej niż Trójka

"Nie ma lekko" to autorski podcast Kamila Jasieńskiego o muzyce metalowej. Gośćmi Jasieńskiego będą młode zespoły, uznane składy, jak i weterani sceny. Gościem pierwszego odcinka jest Grzegorz Kupczyk, związany z zespołami Turbo i Ceti. Premierowe odcinki będą dostępne co dwa tygodnie, w środę, również na kanale Czwórki na YouTube.

Piotr Galus w "Rejonie ruchu" poruszać będzie kwestie treningów, diet, fitnessu oraz sportu z ludzką twarzą, dostępnego dla każdego. Spotykać się będzie z trenerami, lekarzami, dietetykami i psychologami sportowymi. Premierowe wydania "Rejonu ruchu" pojawiać się mają co dwa tygodnie, w piątki.

Podcasty dziennikarzy radiowej Czwórki udostępniane będą w serwisie Podcasty.polskieradio.pl.

Czytaj też: Zysk nadawcy RMF FM wzrósł w 2023 roku o blisko 58 proc. "Zadowalający wynik"

(KOZ, 15.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.