Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Wężyk została współprowadzącą wideopodcast "Wybory kobiet"

"Polityka z perspektywy kobiet, analiza wydarzeń, dyskusje z polityczkami, gorące komentarze" - można przeczytać w opisie wideopodcastu (screen: YouTube/Onet)

Dziennikarka, pisarka i publicystka Katarzyna Wężyk została współprowadzącą wideopodcast "Wybory kobiet", tworzony przez TVN 24 Go i "Newsweek Polska".

Wcześniej podcast współprowadziła Aleksandra Pawlicka, która jednak z "Newsweek Polska" przeszła do TVP Info. Drugą prowadzącą pozostaje Arleta Zalewska z "Faktów" TVN.

Czytaj też: Tok FM z kolejnym radiowym serialem Michała Janczury. Dramatyczne historie dzieci

"Polityka z perspektywy kobiet, analiza wydarzeń, dyskusje z polityczkami, gorące komentarze" – można przeczytać w opisie wideopodcastu.

Wężyk pracę dziennikarską zaczynała w "Panoramie" TVP. Później związała się m.in. z "Gazetą Wyborczą". Jest autorką książki "Aborcja jest", nagrodzonej w 2021 w konkursie Książka Reporterska Roku.

Czytaj też: Pakiety Maxa będą kosztować w Polsce od 19,99 zł do 49,99 zł miesięcznie

(MNIE, 08.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.