Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM z kolejnym radiowym serialem Michała Janczury. Dramatyczne historie dzieci

Serial radiowy "Wojna domowa" liczy sześć odcinków (fot. materiały prasowe)

We wtorek ruszył nowy serial Tok FM "Wojny domowe", którego autorem jest Michał Janczura.

Sześcioodcinkowy serial opowiada dramatyczne historie dzieci uwikłanych w rodzinne konflikty dorosłych. Jest próbą spojrzenia na rozwody i rozstania właśnie z perspektywy najmłodszych domowników.

Czytaj też: KRRiT chce funduszu współfinansującego lokalne stacje telewizyjne i radiowe

Premierowy odcinek został udostępniony wszystkim internautom. Kolejnych będą mogli słuchać subskrybenci Tok FM Premium na Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej Tok FM.

Za reżyserię postprodukcji odpowiada Bartosz Dąbrowski, głosów lektorskich użyczyli Katarzyna Michałowska i Bartosz Dąbrowski.

Michał Janczura jest autorem wielu seriali radiowych. Są wśród nich: "Piecza" (nominowana do Grand Press 2021 w kategorii Reportaż audio), "Folwark" (nagrodzony w Konkursie Podcast Roku im. redaktora Janusza Majki), "Eksperyment" (doceniony nagrodą Grand Press 2022) i "Podziemie" (otrzymał honorowe wyróżnienie w ramach 19. edycji Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego).

Czytaj też: Czabański i Świrski rozdali szefom rad nadzorczych mediów publicznych dokument z instrukcjami

(KOZ, 05.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.