Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 27, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Miłosz Kłeczek poprowadzi internetowy program na YouTube TV Republika

Gościem premierowego odcinka będzie Przemysław Czarnek z Prawa i Sprawiedliwości (screen: Facebook/Telewizja Republika)

TV Republika wprowadza nowy program pt. "Miłosz Kłeczek. W ruchu".

Początkowo planowano, że będzie on publikowany tylko na profilu stacji na YouTube. – W przyszłości może stworzymy nowe kanały i takie programy będą podstawą do ich rozwoju – przekazał w piątek "Presserwisowi" Tomasz Sakiewicz, prezes i redaktor naczelny TV Republika. Później zdecydowano, że będzie on też emitowany w telewizji, ale dopiero tydzień po publikacji w internecie (w każdą niedzielę). Taką informację podano na antenie stacji.

Kłeczek będzie rozmawiał z gośćmi na rowerze

Program będzie dostępny od dziś. Gościem premierowego odcinka będzie Przemysław Czarnek z Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj też: Czterech chętnych na nadawanie na MUX 8. W tym Republika, Fratria oraz Węgrzy

W nowym cyklu Kłeczek będzie rozmawiał z gośćmi w trakcie jazdy na rowerze, na siłowni albo w czasie joggingu. Będzie też przedstawiał kody rabatowe do sklepu TV Republika, w którym można kupić gadżety z logo stacji.

Miłosz Kłeczek ma w TV Republika także programy "Miłosz Kłeczek zaprasza" i "Miłosz Kłeczek. Wysokie napięcie".

Kłeczek do TV Republika dołączył w styczniu br. Wcześniej pracował w TVP. Jest kojarzony z konfrontacyjnym sposobem prowadzenia programów i daleką od bezstronności metodą pracy na konferencjach prasowych. W kwietniu 2022 roku Rada Etyki Mediów stwierdziła, że materiał Kłeczka o mobbingu w Senacie naruszał zasady prawdy, obiektywizmu, oddzielenia informacji od komentarza oraz szacunku i tolerancji. Z kolei we wrześniu 2021 roku REM uznała, że w programie "O tym się mówi" Miłosz Kłeczek zadawał senatorowi Kazimierzowi Kleinie nieobiektywne pytania oraz nie pozwalał mu dojść do głosu. REM podkreślała wtedy, że naruszono zasady obiektywizmu i uczciwości.

Czytaj też: "Najgorzej zorganizowana mulitliga". Polsat żegna się z prawami do polskiej piłki blamażem z multiligą 1 Ligi

(MNIE, 27.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.