Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 30, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Festiwal Polsatu w Sopocie z nową, skróconą nazwą. Zmieniono też logo i oprawę

Poza nazwą zmieni się też logo i oprawa festiwalu (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polsat zmienia nazwę i identyfikację wizualną swojego festiwalu w Sopocie.

Od 2003 do 2014 roku Polsat organizował w Sopocie wydarzenie pod nazwą TOPtrendy. Od 2015 w jego miejscu pojawił się Polsat SuperHit Festiwal. Od tego roku wydarzenie zmieni nazwę na krótszą – Polsat Hit Festiwal.

Polsat: "Kolorystyka oddaje pozytywną energię festiwalu"

Poza nazwą zmieni się też logo i oprawa graficzna.

Czytaj też: Radiowa Trójka proponuje nową listę przebojów. Poprowadzi ją Piotr Metz

"Wprowadzona kolorystyka oddaje pozytywną energię festiwalu, radość oraz różnorodność emocji, jakie mu towarzyszą" – podał Polsat w komunikacie.

24 maja na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpią wykonawcy, których przeboje królowały w rozgłośniach radiowych ("Radiowy Przebój Roku"). Wśród nich: Doda, Smolasty, Margaret i Oskar Cyms. Zaplanowano też jubileusze Golec uOrkiestry i Andrzeja Piasecznego.

Drugiego dnia odbędzie się część poświęcona artystom, którzy zadebiutowali w Polsacie. Wśród nich są Ania Dąbrowska z "Idola" czy Enej z "Must be the Music. Tylko muzyka". Zaplanowano też jubileusz Majki Jeżowskiej i "Koncert Platynowy" z udziałem m.in. Smolastego i Blanki. Zwieńczeniem festiwalu będzie "Wodecki Twist" m.in. z Mery Spolsky i Natalią oraz Pauliną Przybysz.

Tylko archiwalne skecze kabaretowe

W tym roku nie będzie wieczoru kabaretowego na żywo. Zamiast tego stacja pokaże najlepsze skecze z ostatnich lat.

Czytaj też: Po młodzieżowym portalu SwipeTo.pl w Telewizji Polskiej zostało tylko siedem osób

Grupa Polsat Plus jesienią 2023 roku zdjęła z anteny wszystkie programy o tej tematyce i do dziś ich nie przywróciła. Program "20 lat Sopockiego Hitu Kabaretowego" z archiwalnymi skeczami będzie pierwszym programem kabaretowym w Polsacie od jesieni.

Według Nielsen Media w 2023 roku Polsat SuperHit Festiwal oglądało w Polsacie średnio 1,71 mln osób. Najwięcej widzów tradycyjnie przyciągnął wieczór kabaretowy – 2,28 mln.

Czytaj też: Nowy "Press": Dunikowska-Paź o prawdzie w TVP, Głuchowski, Suwart i mistrz Gosztyła

(MNIE, 30.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.