Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 22, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Telewizji Polskiej myślą o wznowieniu serialu komediowego "Rodzinka.pl"

Z naszych ustaleń wynika, że w TVP pojawił się pomysł powrotu do serialu "Rodzinka.pl", ale spółka nie wystąpiła jeszcze o zakup nowej licencji (screen: YouTube/Rodzinkapl)

Do Telewizji Polskiej po czteroletniej przerwie może wrócić serial komediowy "Rodzinka.pl".

O wznowieniu prac napisał Swiatgwiazd.pl. "Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan" – twierdzi informatorka serwisu.

Sama TVP na razie nie odnosi się do tych informacji. – Na tym etapie nie możemy tego komentować – przekazało nam biuro prasowe telewizji publicznej.

Czytaj też: Do Polsatu powrócą kabarety, ale na razie tylko archiwalne. "Padło magiczne »przepraszam«"

Z naszych ustaleń wynika, że faktycznie w TVP pojawił się pomysł powrotu do serialu "Rodzinka.pl", ale spółka nie wystąpiła jeszcze o zakup nowej licencji (produkcja oparta jest na kanadyjskim "Les Parent").

TVP 2 pokazywała serial "Rodzinka.pl" w latach 2011-2020. Wiosną 2020 roku pokazano ostatni, 16. sezon. "Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu »Rodzinka.pl«" – informowało wtedy biuro prasowe TVP. 

W serialu występowali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski.

Czytaj też: Kobieta i życie. W mediach na kierowniczych stanowiskach jest wciąż za mało kobiet

(KOZ, 22.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.