Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Dębek nową naczelną "Forbes Polska". "Doświadczona liderka i redaktorka"

Katarzyna Dębek będzie zarządzała wszystkimi tytułami wydawanymi pod marką "Forbes" (fot: RASP/mat. pras.)

Katarzyna Dębek, dotychczasowa zastępczyni redaktora naczelnego magazynu "Forbes", obejmie stanowisko redaktor naczelnej i szefowej wszystkich tytułów wydawanych pod marką Forbes. Nową funkcję obejmie 15 kwietnia.

Katarzyna Dębek, która z "Forbesem" jest związana od 2007 roku, będzie odpowiedzialna za magazyn "Forbes Polska", "Forbes Women", serwis Forbes.pl oraz wydania tematyczne.

Dębek od wielu lat związana z wydawnictwem

Wcześniej była dziennikarką i redaktorką anglojęzycznego pisma o tematyce biznesowej Warsaw Business Journal oraz współpracowniczką poświęconego tematyce rozrywkowo-kulturalnej miesięcznika Warsaw Insider. Jest absolwentką wydziału lingwistyki stosowanej oraz studiów podyplomowych na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim i stypendystką the Fund for American Studies.

Czytaj też: Mój kawałek podłogi. Rozmowa ze Sławomirem Stępniewskim, CEO w dentsu Polska & CEE

– Bardzo mnie cieszy, że na czele obu redakcji staje Katarzyna Dębek, doświadczona liderka i redaktorka, która jest od wielu lat związana z naszym wydawnictwem. Jednocześnie bardzo chciałbym podziękować Pawłowi Zielewskiemu i Aleksandrze Karasińskiej za ich nieoceniony wkład w rozwój i sukces obu naszych tytułów – mówi Aleksander Kutela, prezes Ringier Axel Springer Polska.

Paweł Zielewski, od 2016 roku redaktor naczelny magazynu "Forbes", odchodzi z Ringier Axel Springer Polska. W mediach pracuje od ponad 25 lat, wcześniej m.in. w "Pulsie Biznesu" (Bonnier Media).

Aleksandra Karasińska, do tej pory redaktorka naczelna "Forbes Women", obejmie stanowisko dyrektorki nowo powstającej fundacji w Ringier Axel Springer Polska. Będzie odpowiedzialna za jej rozwój, w szczególności tworzenie platformy dla debaty publicznej na ważne społecznie i politycznie tematy oraz aktywności związanych z programami na rzecz równości społecznej i edukacji rynku.

Czytaj też: Krzysztof Stanowski uruchomi portal Kanału Zero. "Muszą pojawiać się treści newsowe"

(PAR, 08.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.