Dział: RADIO

Dodano: Marzec 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zbigniew Zegler programuje muzykę w Polskim Radiu Kierowców

Zbigniew Zegler w przeszłości był szefem muzycznym Programu I (screen: Facebook.com/Jedynka-Program 1 Polskiego Radia)

Do Polskiego Radia wrócił Zbigniew Zegler. Z informacji "Presserwisu" wynika, że zajmuje się programowaniem muzyki w Polskim Radiu Kierowców.

Zbigniew Zegler musiał odejść z publicznego radia w połowie 2022 roku, kiedy ówczesna prezeska Agnieszka Kamińska nie przedłużyła mu umowy. W Programie I prowadził audycje "Muzyczna Jedynka" i "Tu jest muzyka". Do Jedynki wrócił na początku 2019 roku.

Zbigniew Zegler w latach 2011-2015 był szefem muzycznym Programu I (anteną kierował wtedy Kamil Dąbrowa). Od czerwca 2017 roku do początku października 2018 zajmował stanowisko dyrektora muzycznego Radia Zet. Zegler w przeszłości był także m.in. dyrektorem programowym w łódzkim Radiu Pogoda i Rock Radiu Śląsk oraz dyrektorem muzycznym Antyradia.

(KOZ, 29.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.