Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 02, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja WP i Antena HD z premierami programów kabaretowych

Program "Kabaretowy szał" jest produkowany przez firmę New Abra (screen: YouTube/Kabaretowy Szał!)

W kwietniu Antena HD (MWE Networks) i Telewizja WP (Wirtualna Polska Media) rozpoczną emisję premierowych programów kabaretowych.

Antena HD nabyła licencję na emisję kolejnych odcinków programu "Kabaretowy szał", produkowanego przez New Abra i publikowanego też w internecie, w serwisie YouTube.

Czytaj też: Telewizja Polsat już bez praw do meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej

– Premiery "Kabaretowego szału The Best Of" rozpoczną się w kwietniu na Antenie HD – informuje Karol Warda, dyrektor kanałów telewizyjnych i produkcji w MWE Networks.

Od marca wybrane odcinki "Kabaretowego szału" pokazuje też konkurencyjny Tele 5 (Polcast Italia).

– Obecność tego formatu również u innych nadawców traktujemy jako dowód na jego popularność, co nie wpływa negatywnie na nasze plany emisji – mówi Warda.

Z kolei Telewizja WP w kwietniu ruszy z emisją 13. sezonu autorskiego programu stacji pt. "Mistrzowie kabaretu". Wystąpią m.in. Kabaret Czesuaf, Jerzy Kryszak czy Zdolni i Skromni. Produkuje go Story Production.

Czytaj też: Pracownicy TVP dostaną na Wielkanoc po 1,3 tys. zł. Mniej, niż chcieli związkowcy

(MNIE, 02.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.