Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Popek w TV Republika. Prowadzi cykl o Wielkanocy, będzie też gospodynią pasma porannego

Prowadzony przez Popek program przedstawia przygotowania do świąt (screen: YouTube/Telewizja Republika)

Do zespołu TV Republika dołączyła była prezenterka TVP Anna Popek. Prowadzi już cykl o Wielkanocy pt. "Święta w Republice z Anną Popek", a później zostanie gospodynią pasma porannego stacji.

Prowadzony przez Popek program, który przedstawia przygotowania do świąt, można oglądać do niedzieli włącznie codziennie o 7.05 i 16.50. Anna Popek ma podpowiadać w nim, jak dobrze przeżyć czas Wielkiego Tygodnia.

Czytaj też: Telewizja Polska zawiadamia prokuraturę ws. działań firmowanych przez Jacka Kurskiego

Z kolei – jak potwierdza "Presserwisowi" Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny i prezes stacji – kilka dni po świętach telewizja rozpocznie emisję nowego pasma porannego. Jego gospodynią będzie właśnie Anna Popek.

Popek była jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 – została jednak odsunięta od programu przez nową szefową redakcji Kingę Dobrzyńską. Przed zmianą władz telewizji publicznej w TVP Info prowadziła "Wstaje dzień" i "W kontrze". Z Telewizją Polską rozstała się oficjalnie w połowie marca. Pracowała tam przez 30 lat.

Czytaj też: Arleta Bojke po 20 latach odchodzi z Telewizji Polskiej. Była korespondentką w Rosji

(MNIE, 26.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.