Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Morderczynie" z oferty Viaplay pojawił się w serwisie Player. Nawiązano partnerstwo

"Morderczynie" są produkcją Viaplay Original, inspirowaną książką Katarzyny Bondy (screen: Player.pl)

Serial kryminalny Viaplay pt. "Morderczynie" pojawił się w płatnej ofercie Playera (TVN Warner Bros. Discovery). Jest to możliwe dzięki partnerstwu nawiązanemu przez Viaplay z właścicielem serwisu Player.

– W ramach naszej zaktualizowanej strategii udostępniamy innym podmiotom sublicencje na wybrane produkcje fabularne i niefabularne z biblioteki Viaplay. Dotyczy to również serialu "Morderczynie", pierwszego polskiego serialu fabularnego Viaplay, który został przez nas udostępniony również serwisowi Player. "Morderczynie" pozostają oczywiście niezmiennie dostępne na platformie Viaplay – przekazało nam biuro prasowe Viaplay.

Viaplay w Polsce do 2025 roku

"Morderczynie" w październiku 2023 miały już premierę w Viaplay, pod koniec listopada trafiły też do Netflixa, a w lutym do kanału FX. Z kolei dzięki współpracy z FX serial czasowo, po emisji w telewizji, udostępniły Polsat Box Go i Canal+ Online. "Morderczynie" są produkcją Viaplay Original, inspirowaną książką Katarzyny Bondy. W rolach głównych występują: Maja Pankiewicz, Izabela Kuna, Eliza Rycembel i Tomasz Schuchardt.

Czytaj też: Udane debiuty "Tańca z gwiazdami" i "Mam talent". "MasterChef Nastolatki" słabiej

Viaplay ma działać w Polsce do lata 2025 roku. Po zmianie strategii zaczął udzielać innym nadawcom sublicencji na swoje produkcje własne. Równolegle kontynuuje udostępnianie własnych premier. 7 marca w ofercie zadebiutował serial dokumentalny "1992: Wielka Gra", opowiadający o polskiej reprezentacji piłkarskiej, która zdobyła olimpijskie srebro w Barcelonie.

Ponadto w ostatnim czasie Player udostępnił serial "Odwilż" z oferty siostrzanego HBO Max. Z kolei HBO Max wprowadził do oferty pierwsze dwa sezony serialu "Chyłka" ("Zaginięcie" i "Kasacja") z oferty Playera.

Czytaj też: Średnio 536 tys. widzów oglądało w TV 4 serial "Uroczysko" z Antonim Królikowskim

(MNIE, 16.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.