Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Po raz kolejny wspólny exit poll dla Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 7 kwietnia (fot. Element5 Digital/Unsplash.com)

Firma Ipsos w dniu wyborów samorządowych zrealizuje wspólne badanie exit poll dla Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN - dowiedział się "Presserwis".

Ankieterzy Ipsosa 7 kwietnia przeprowadzą badanie przed lokalami wyborczymi w wybranych miastach Polski.

- Niedługo może się pojawić komunikat. Wtedy będzie wszystko jasne. Na razie nie mogę jeszcze potwierdzać - mówi Paweł Predko, operations director w Ipsosie.

Czytaj też: Znamy skład zarządu Polska Press. Zenon Nowak na czele

Sondażownia przeprowadza wspólne badanie dla trzech nadawców od wyborów samorządowych w 2014 roku (podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku dla TVP i TVN).

Ipos wykonywał badanie exit poll dla głównych nadawców w trakcie wyborów prezydenckich (w 2015 i 2020 roku), parlamentarnych (w 2015, 2019 i 2023 roku), do Parlamentu Europejskiego (w 2019 roku), a także w wyborach samorządowych w 2018 roku.

Czytaj też: Likwidatorzy mediów publicznych ignorują Świrskiego. Ten ma pomysł: będzie ich za to karał

(KOZ, 09.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.