Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 04, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Profesor Bralczyk będzie miał program w Kanale Zero. Stanowski zapowiada nawet reportaże wojenne

Profesor Jerzy Bralczyk cotygodniowy program w Kanale Zero miałby poprowadzić wspólnie z Krzysztofem Stanowskim. Występ sprzed tygodnia ma dotąd 515 tys. wyświetleń (screen: YouTube/Kanał Zero)

Podczas piątkowego programu podsumowującego miesiąc działalności Kanału Zero w serwisie YouTube jego twórca Krzysztof Stanowski poinformował o nowych inicjatywach. Zapowiedział cykliczny program z udziałem profesora Jerzego Bralczyka.

Profesor specjalizujący się w języku mediów, reklamy i polityki, znany z dowcipnych i celnych wypowiedzi, wystąpił razem ze Stanowskim przed tygodniem (w poniedziałek 26 lutego) w programie "Godzina Zero". Od tamtej pory w komentarzach użytkowników pojawiło się mnóstwo sugestii, by gościa zaangażować do prowadzenia audycji i to na stałe. Program miał dotąd na YouTube 515 tys. wyświetleń.

Stanowski: "Współpraca w rytmie tygodniowym"

– Mam nadzieję, że pan profesor się nie obrazi. Ale skoro omówiliśmy przez telefon główne zasady współpracy – wiemy, co chcemy robić, za ile to robić i jak często to robić... A że go nie ma w Warszawie, to jeszcze nie sfinalizowaliśmy. Bardzo bym się zdziwił, gdybyśmy finalnie nie zasiedli przed kamerą. Będziemy współpracować w rytmie tygodniowym. To odpowiedź na bardzo liczne zapytania z komentarzy. Bardzo dużo sobie obiecuję po tym programie. Pomysł jest taki, że będę prowadził go z panem Bralczykiem wspólnie. Będziemy pochylać się także nad polską rozrywką i nad tym, jakich słów w niej się używa – zadeklarował Stanowski podczas trwającego prawie 2,5 godziny spotkania, kiedy odbierał telefony od widzów.

Czytaj też: Kanał Sportowy 14 marca uruchomi portal informacyjny. Naczelnym Michał Pol

Dodał: – Jesteśmy też po dwóch próbach programów stand-upu z Kacprem Rucińskim. Jak będziemy przekonani, że mamy to, czego chcieliśmy, to program się pojawi. W przyszłym tygodniu powinien ukazać się pierwszy odcinek "Rynkowego Zera" Rafała Zaorskiego. Mamy za sobą zerowy odcinek serii związanej z psychologią – zdradził Stanowski. – Mieliśmy spotkania z dwoma ciekawymi paniami. W tym z jedną, która zajmuje się korespondencjami wojennymi i przez lata udowodniła, jak dobra w tym jest. Nie wykluczam, że już niedługo pojedziemy z kamerą w jakiś bardzo gorący rejon świata i postaramy się pokazać coś, czego telewizje na ogół nie pokazują – dodał.

W sobotę Stanowski na platformie X przedstawił miesięczne dokonania Kanału Zero w liczbach:

  • Wyświetlenia: 55 mln
  • Najwięcej odtworzeń: 3,3 mln (film o Caroline Derpienskiej i jej "zapleczu")
  • 10 filmów z minimum milionem wyświetleń
  • Najwięcej osób na transmisji w jednym momencie: 174 000
  • Przychód z Youtube: 780 000 zł
  • Aktualna liczba subów: 937 000.

Czytaj też: Kanał Sportowy rezygnuje z Poranków. Kanał Zero ponownie górą

(MAC, 04.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.