Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Tadla i Tomasz Tylicki prowadzącymi "Pytanie na śniadanie" w TVP 2

Partnerem Beaty Tadli w "Pytaniu na śniadanie" jest Tomasz Tylicki (screen: Tvp.pl)

W sobotę w roli prowadzących "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 zadebiutowali Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Beata Tadla w zeszłym tygodniu odeszła z zespołu "Onet Rano" w portalu Onet.pl, gdzie była prowadzącą. W przeszłości prowadziła m.in. "Wiadomości" TVP i serwis "24 godziny" w Nowa TV.

Czytaj też: Profesjonalista, tylko trochę miękki. Tomasz Kammel potrzebuje telewizji jak powietrza

Partnerem Tadli w programie "Pytanie na śniadanie" został Tomasz Tylicki, który od kilku lat jest reporterem porannego programu TVP 2, a okazjonalnie pojawiał się już w roli prowadzącego "Pytanie na śniadanie".

Pozostałe pary gospodarzy "Pytania na śniadanie" to: Joanna Górska i Robert Stockinger, Robert El Gendy i Klaudia Carlos oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz. Jak informowaliśmy, dołączy do nich jeszcze jedna para.

Nowa szefowa programu Kinga Dobrzyńska rozstała się ze wszystkimi parami stworzonymi za poprzednich władz TVP, m.in. Tomaszem Kammelem i Izabellą Krzan oraz Anną Popek i Robertem Rozmusem.

Czytaj też: Oglądalność debiutu "Expressu Republiki" z Rafałem Patyrą w TV Republika. "Dziękuję Bogu"

(MNIE, 05.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.