Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 31, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Tadla odeszła z Onetu. Ma przejść do TVP i prowadzić "Pytanie na śniadanie"

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że przejdzie do "Pytania na śniadanie" (fot. materiały prasowe)

Beata Tadla w poniedziałek odeszła z ekipy "Onet Rano" w Onet.pl, gdzie była prowadzącą od marca 2020 roku. Z nieoficjalnych informacji Wirtualnych Mediów wynika, że przechodzi do TVP i będzie jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie" w TVP 2.

Jej partnerem w programie miałby być Tomasz Tylicki, który od kilku lat jest reporterem "Pytania śniadanie", gościnnie pojawiał się już w roli prezentera.

Czytaj też: Anna Łubian-Halicka i Anna Hałas przechodzą z Polsatu do "19.30" TVP

Beata Tadla do końca 2018 roku była jedną z prowadzących serwis informacyjny Nowej TV "24 godziny". Od listopada 2012 do stycznia 2016 roku prowadziła główne wydania "Wiadomości" TVP 1. Była też prowadzącą poniedziałkowych wydań porannego programu TVP "Kawa czy herbata?" w TVP 1.

Wcześniej, do kwietnia 2012 roku, pracowała w Grupie TVN jako prezenterka "Faktów" i "Faktów po południu". Z Grupą TVN była związana od 2004 roku (najpierw w TVN Style). Tadla dziennikarką jest od 1991 roku – pracowała m.in. w Radiu Legnica, Radiu Eska, Super FM, Radiu Plus i Radiu Zet.

Z Kinga Dobrzyńską, szefową redakcji "Pytania na śniadanie", ani z Beatą Tadlą nie udało nam się skontaktować.

Czytaj też: Marek Suski nie uznaje nowych władz Polskiego Radia. "Nieproszeni goście" i "samozwańcy"

(MNIE, 31.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.