Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat bez "Tańca z gwiazdami". W wiosennej ramówce zabraknie 14. edycji

"Taniec z gwiazdami" prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

W wiosennej ramówce Polsatu prawdopodobnie zabraknie 14. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Początkowo Polsat planował emisję "Tańca z gwiazdami" jesienią 2023 roku, ale w maju nadawca poinformował o przeniesieniu nowej edycji show na wiosnę 2024 roku. Z naszych informacji wynika, że programu ma nie być jednak w wiosennej ramówce.

Czytaj też: Twoja blackface brzmi znajomo. Po aferze Polsat wprowadza zmiany w show

Ostatnią pokazaną w Polsacie 13. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" śledziło jesienią 2022 roku średnio 1,22 mln widzów (dane Nielsen Media). Program prowadzili Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Izabela Janachowska.

"Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie można oglądać od wiosny 2014 roku. Najpierw w piątki, a od 12. edycji w poniedziałki. Z kolei od wiosny 2005 do jesieni 2011 roku program – pod tytułem "Taniec z gwiazdami" – pokazywał TVN. Zrealizowano wtedy 13 edycji formatu.

Czytaj też: A w Kanale Sportowym: Stanowski o Smokowskim, który go nienawidzi. Borek ripostuje

(KOZ, 13.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.