Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kolejny polski serial w Netflixie. "Absolutni debiutanci" od 25 października

W rolach głównych występują aktorzy młodego pokolenia (fot. Robert Pełka/Netflix)

Od 25 października w serwisie Netflix oglądać będzie można kolejny polski serial – "Absolutni debiutanci" autorstwa Kamili Tarabury i Niny Lewandowskiej.

Sześcioodcinkowa produkcja opowiada o 19-letniej Lenie i jej najlepszym przyjacielu Niko, którzy kręcą odważny film o miłości, by dostać się do szkoły filmowej.

Czytaj też: Serial kostiumowy "Dewajtis" w TVP 1 zaczął od 2,25 mln widzów

W rolach głównych występują aktorzy młodego pokolenia: Martyna Byczkowska, Bartłomiej Deklewa i Jan Sałasiński. Rodziców młodych bohaterów zagrali Katarzyna Warnke, Piotr Witkowski, Anna Krotoska i Andrzej Konopka.

"Absolutnych debiutantów" wyreżyserowały Kamila Tarabura i Katarzyna Warzecha, za scenariusz odpowiadają – poza Kamilą Taraburą – także Nina Lewandowska i Jędrzej Napiecek. Serial wyprodukowała ATM Grupa.

Czytaj też: Koniec strajku scenarzystów. WGA osiągnęło wstępne porozumienie ze studiami

(KOZ, 30.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.