Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Pełnoseksualni" nową serią dokumentalną Canal+

Seria liczy cztery 60-minutowe odcinki (fot. materiały prasowe)

W Canal+ Premium i serwisie Canal+ Online oglądać będzie można nową serię dokumentalną "Pełnoseksualni" o seksualności osób z niepełnosprawnościami. 

Jej bohaterami są Wojtek i Agata Sawiccy, Kasia Wasiak, Iwona Nizio i Mateusz Kabat, którzy byli filmowani przez sześć miesięcy. "Serial ten nie skupia się jednak na ukazywaniu trudów życia osób z niepełnosprawnością, lecz ukazuje ich zapał, marzenia i możliwości" - napisano w opisie produkcji.

Partnerem merytorycznym i organizacyjnym produkcji jest fundacja Avalon, która od lat zajmuje się wszechstronną pomocą osobom niepełnosprawnym.

"Pełnoseksualnych" wyreżyserował Dariusz Twaróg. Seria liczy cztery 60-minutowe odcinki. Premiery emitowane będą od 11 września w poniedziałki o 23 w Canal+ Premium oraz kolejnego dnia w serwisie Canal+ Online.

(KOZ, 07.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.