Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W kwietniu stacja RMF FM odzyskała tytuł najbardziej opiniotwórczego medium

W kwietniu dziennikarze RMF FM pierwsi poinformowali o szczegółach nt. tajemniczego powietrznego obiektu wojskowego znalezionego w okolicach Zamościa (fot. materiały prasowe)

Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów, w kwietniu stacja RMF FM odzyskała tytuł najbardziej opiniotwórczego medium, z 2,2 tys. cytowań. W rankingu miesięczników i dwumiesięczników trzecie miejsce zajął magazyn "Press".

W kwietniu dziennikarze RMF FM pierwsi poinformowali o szczegółach nt. tajemniczego powietrznego obiektu wojskowego znalezionego w okolicach Zamościa w woj. kujawsko-pomorskim.

Czytaj też: Dziennikarze przed komisją ds. wpływów rosyjskich. Wysokie kary za odmowę zeznań

Na drugim miejscu zestawienia znalazła się Wirtualna Polska, która miała tylko o 17 mniej cytowań niż RMF FM – w kwietniu polskie media najczęściej powoływały się na rozmowę ze skoczkiem narciarskim Dawidem Kubackim, który w WP Sportowe Fakty przekazał najnowsze wieści o stanie zdrowia swojej żony Marty. Trzecią pozycję zajął Onet, na który powoływano się blisko 1,8 tys. razy.

Press

(screen: IMM)

Spośród tytułów prasowych pierwszy był „Super Express” (ponad 1,6 tys.), a kolejne to „Rzeczpospolita” (o 13 cytowań mniej niż „Super Express”) oraz „Gazeta Wyborcza” (ponad 1,4 tys.).

Czytaj też: Druga dobra zmiana w Polska Press. Dlaczego wymieniono sześciu nowych naczelnych

Press

(screen: IMM)

Spośród stacji telewizyjnych pierwsze miejsce zajął TVN 24 (ponad 1,4 tys. cytowań), drugie TVN (blisko 1 tys. razy) i trzecie – Polsat News (963 cytowania).

Press

(screen: IMM)

W zestawieniu dotyczącym radiostacji za RMF FM na drugim miejscu znalazło się Radio Zet (1,6 tys. cytowań), a na trzecim wylądował Program III Polskiego Radia z wynikiem 488 cytowań.

Czytaj też: SDP przyznało tytuł Hieny Roku 2023 Marcinowi Gutowskiemu i Ekke Overbeekowi

Press

(screen: IMM)

W zestawieniu portali internetowych tuż za Wirtualną Polską i Onetem znalazła się Interia wzmiankowana 1 tys. razy.

Press

(screen: IMM)

W kwietniowym rankingu tygodników i dwutygodników pierwsze miejsce zajęła "Viva!" (357), drugie „Do Rzeczy” (345 razy), trzecie zaś „Wprost” (258).

Czytaj też: Były i obecny szef tytułów Polska Press Grupy dostali program w TVP Info

Press

(screen: IMM)

Pierwszy w rankingu miesięczników i dwumiesięczników jest „Forbes” (204). Na miejscu drugim uplasował się miesięcznik „Twój Styl” (174), a na trzecim – magazyn „Press” (82).

Press

(screen: IMM)

Czytaj też: Spot PiS wykorzystujący Holokaust: żadnych granic w kampanii, chamskie mordobicie

(MZD, 03.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.