Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Radio nie przedłużyło umowy z Bogumiłem Husejnowem - wieloletnim wydawcą Jedynki

Polskie Radio nie przedłużyło umowy z firmą prowadzoną przez dziennikarza Jedynki (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Z Polskim Radiem rozstał się wieloletni wydawca Bogumił Husejnow - dowiedział się "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Bogumił Husejnow nie miał w radiu etatu, był zatrudniony jako firma, z którą spółka zawierała cyklicznie umowy i kolejnej prezeska Polskiego Radia Agnieszka Kamińska już nie podpisała. - Nie wydarzyło się nic takiego, co by usprawiedliwiało rozstanie się z nim - komentuje jeden z dziennikarzy Polskiego Radia.

"Umowa z firmą prowadzoną przez wskazaną osobę wygasła" - przekazało nam tylko biuro prasowe Polskiego Radia. Sam Husejnow nie chciał rozmawiać z "Presserwisem".

Bogumił Husejnow był wydawcą audycji międzynarodowych w Programie I. W radiowej Jedynce pracował ponad 30 lat. Wcześniej związany był z radiową Trójką, był m.in. wicedyrektorem anteny, kiedy kierował nią Michał Olszański.

Ponadto wcześniej od wydawania audycji publicystycznych odsunięty został Mariusz Filar, który pozostał w zespole Programu I.

(KOZ, 01.06.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.