Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wręczono Telekamery Tele Tygodnia. Wśród nagrodzonych dziennikarze

Wojciech Bojanowski z TVN odebrał wczoraj Telekamerę w kategorii Informacja i publicystyka (fot. arc)

Wśród laureatów Telekamer Tele Tygodnia 2023 znaleźli się dziennikarze, m.in. Wojciech Bojanowski z TVN, a także Maciej Kurzajewski z TVP, którego nagrodzono wraz z aktorką Katarzyną Cichopek.

Telekamery Tele Tygodnia zostały wręczone wczoraj w trzech kategoriach głównych: Aktor, Aktorka i Serial. Po raz pierwszy – oprócz produkcji telewizji linearnej – nominowane były również rodzime produkcje platform streamingowych. Po raz piąty czytelnicy i widzowie głosowali także na najlepsze seriale streamingowe w kategorii specjalnej ("Wielka woda"), do której nominacje przygotował magazyn NETFILM.

Czytaj też: Magdalena Ogórek i Rafał Ziemkiewicz prawomocnie skazani za zniesławienie

W pozostałych kategoriach laureatów wybrali członkowie kapituły Telekamer Tele Tygodnia oraz przedstawiciele Wydawnictwa Bauer.

Wojciech Bojanowski z TVN odebrał Telekamerę w kategorii Informacja i publicystyka. Natomiast Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek, prowadzący "Pytanie na śniadanie", poranny program w TVP 2, odebrali statuetki w kategorii Najepszy prezenter, prowadzący, gospodarz show.

Z kolei w kategorii Komentator, prezenter, dziennikarz sportowy wygrali Wojciech Drzyzga i Tomasz Swędrowski z Polsat Sport.

Imprezę transmitowała TV Puls.

Czytaj też: Sanah, po akcji Radia Elka, zmienia tekst swojej piosenki. Marka Marlboro zniknęła

(MAT, 26.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.