Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Premiera trzeciego sezonu "Skazanej" jeszcze w tym roku w Playerze

W 2022 roku "Skazana” odtwarzana była w Playerze łącznie przez prawie 5,7 mln godzin (fot. materiały prasowe)

Jeszcze w tym roku w serwisie Player.pl zadebiutuje trzeci sezon serialu "Skazana", produkcji Player Original. "Skazana" to najchętniej oglądana produkcja w historii Playera.

Zdjęcia do nowych odcinków już się zakończyły. W obsadzie ponownie znaleźli się m.in. Agata Kulesza (Alicja Mazur), Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"), Adam Woronowicz (Sylwester Hepner), Michał Czernecki (Paweł Witkowski), Bartłomiej Topa (Piotr Serafin), Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa") i Marta Ścisłowicz (Basia Dworak). Pojawią się też znani z serialu "Pati" Konrad Eleryk (Krystian) i Grażyna Bułka (Wiesia).

Czytaj też: Wydawnictwo Bauer zwolniło 15 osób z redakcji graficznej. "Trudna sytuacja na całym rynku"

W trzecim sezonie - liczącym siedem odcinków - dołączą do nich m.in. Gabriela Muskała, Leszek Lichota, Marek Kalita, Wojciech Kalarus, Monika Obara i Barbara Jonak.

Serial opowiada o sędzi Alicji Mazur (Agata Kulesza). Zostaje ona oskarżona o zabójstwo, którego nie popełniła. Trafia do więzienia, gdzie musi przetrwać wśród kobiet, na które wydawała wcześniej wyroki.

W 2022 roku "Skazana” odtwarzana była w Playerze łącznie przez prawie 5,7 mln godzin. Serial znalazł się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych seriali platformy, wyprzedzając "Behawiorystę", "Chyłkę” i "Szadź". Jak podaje TVN, to wręcz najchętniej oglądana produkcja w historii Playera. Styczność z serialem dotychczas miało 70 proc. wszystkich abonentów Playera. 

Projekt serialu "Skazana" rozwijany był przez zespół produkcji fabularnej. Główną scenarzystką jest Karolina Szymczyk-Majchrzak, z którą współpracują Ewa Popiołek i Hanna Węsierska. Za reżyserię odpowiada Bartosz Konopka, a za zdjęcia Mikołaj Łebkowski PSC.

Drugi sezon "Skazanej" miał premierę w Playerze 11 listopada 2022 roku. W TVN można go oglądać od 17 kwietnia 2023 roku. Po trzech odcinkach gromadził średnio 761 tys. widzów (dane Nielsen Media).

(KOZ, 18.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.