Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 15, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 z liftingiem oprawy graficznej. Belki po nowemu, kolorystyka bez zmian

Nowy układ belek, poprawiona typografia, dodatkowe informacje, kolorystyka bez zmian - oprawa TVN 24 po liftingu (fot. arc)

Stacja TVN 24 w sobotę 13 maja wprowadziła korekty do swojej oprawy antenowej. Zmieniono wygląd belek informacyjnych oraz wykorzystywaną czcionkę. Bez zmian pozostała kolorystyka stacji.

Widzowie mogli zobaczyć małe zmiany w belkach i paskach z informacji, które zostały wydłużone. W lewym górnym rogu belka powiadamiająca o następnych programach również jest podłużna. Przedstawiciele TVN 24 nie chcą komentować zmian, które określają mianem liftingu, a nie faktycznej zmiany oprawy.

Czytaj też: TVN pokaże "The Traitors", polską wersję telewizyjnej gry Mafia

Bez zmian pozostały m.in. zapowiedzi programów (wprowadzone w 2020 roku) i cała kolorystyka wykorzystywana w programach stacji.

Czytaj też: Włodzimierz Zientarski znika z codziennego programu Antyradia "Odjechani"

Przypomnijmy, że w grudniu ub.r. nową szatę wprowadził Polsat News, który zmienił niemalże wszystkie elementy graficzne.

(KAP, 15.05.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.