Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 13, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na 30-leciu IAA Polska trochę wspominek, ale głównie – jaka przyszłość reklamy

Goście gali mieli okazję spojrzeć z perspektywy na najważniejsze branżowe wydarzenia minionych dekad, ale także - dzięki wystąpieniom ekspertów - przygotować się na wyzwania przyszłości (fot. mat. prasowe)

Niemal 250 najważniejszych menedżerów świętowało trzy dekady rynku reklamy i wolnych mediów w Polsce oraz 30 lat IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy.

Na galę, która odbyła się 9 marca w Studiu ATM, przybyli również przedstawiciele władz globalnych i europejskich IAA. Zgromadzeni mieli okazję spojrzeć z perspektywy na najważniejsze branżowe wydarzenia minionych dekad, ale także - dzięki inspirującym wystąpieniom ekspertów - przygotować się na wyzwania przyszłości (a przykład poznając praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji).

Press

(fot. mat. prasowe)

W pierwszej części gali gości zabrano w sentymentalną podróż przez lata historii reklamy i mediów. Była okazja do przypomnienia sobie kultowych kampanii i poznania kulisów powstania IAA Polska. W filmowym kalejdoskopie wydarzeń przewodnikami byli m.in. Piotr Gaweł, Lech Kaczoń, Grzegorz Kiszluk, Katarzyna Łakińska, Maciej Marasek, Edward Miszczak, Marcin Mroszczak,  Tomasz Pawlikowski i Iwo Zaniewski. Nie zabrakło również podsumowań najważniejszych faktów z ostatnich lat w wypowiedziach Kasi Kieli, Rafała Kupidury czy Jacka Olechowskiego.

W części poświęconej trendom w komunikacji marketingowej i wyzwaniom przyszłości, wystąpili Jakub Matyka z firmy Melt, który tworzy doświadczenia immersyjne w oparciu o nowe technologie, oraz Armin Kurasz – reżyser współpracujący z ATM Studio, który przybliżył gościom technologię unreal. Natomiast w wystąpieniu wieńczącym wieczór, goście mieli okazję zobaczyć i usłyszeć profesor Aleksandrę Przegalińską, która przeniosła ich do świata sztucznej inteligencji i jej praktycznych zastosowań w obszarze marketingu. 

Podczas gali prezydenta IAA Malezja John D. Chacko  zapowiedział Światowy Kongres IAA, który odbędzie się w marcu 2024 roku w Malezji.

Press

(fot. mat. prasowe)

(AMS, 13.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.