Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 11, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 1 pokaże serialową wersję filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej

Film dokumentalny o Annie Przybylskiej miał premierę w kinach 7 października 2022 roku (screen: YouTube/Bądźmy Razem. TVP)

TVP 1 w Wielkanoc pokaże serialową wersję filmu dokumentalnego "Ania" o aktorce Annie Przybylskiej. Film dokumentalny o Annie Przybylskiej od 3 marca 2023 roku dostępny jest w TVP VOD. Produkcja miała premierę w kinach 7 października 2022 roku.

Widzowie Jedynki zobaczą cztery półgodzinne odcinki serialu dokumentalnego "Ania", które wyemitowane zostaną 9 i 10 kwietnia. W serialu znajdą się m.in. wątki, które ostatecznie nie pojawiły się w wersji kinowej.

Czytaj też: TVN Fabuła bez serwisu "Fabuła News"

Twórcami "Ani" są Krystian Kuczkowski (były już dyrektor biura programowego TVP) i Michał Bandurski, którzy wcześniej zrealizowali dla TVP filmy dokumentalne "Krzysztof Krawczyk – całe moje życie" oraz "Maryla. Tak kochałam".

Film dokumentalny o Annie Przybylskiej od 3 marca 2023 roku dostępny jest w TVP VOD. Produkcja miała premierę w kinach 7 października 2022 roku.

Czytaj też: Po reportażu TVN 24 o JP II rząd zaprasza ambasadora USA. Myśli, że tak wpłynie na media

(KOZ, 11.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.