Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magazyn "Stan futbolu" w TVP Sport nadal będzie nadawany w soboty

"Stan futbolu" to magazyn prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego i tworzony we współpracy z Weszlo.com (screen: YouTube/Weszło TV)

Magazyn piłkarski "Stan futbolu", który od połowy marca miał być nadawany w TVP Sport w niedzielne przedpołudnia, ostatecznie pozostanie w paśmie sobotnim.

"Stan futbolu" to magazyn prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego i tworzony we współpracy z Weszlo.com. Cykl jest emitowany w soboty, zwykle przed południem. Jak informowaliśmy w połowie lutego, TVP w ramówce wiosennej zaplanowała przeniesienie "Stanu futbolu" na niedziele, bo w soboty – ze względu na inne transmisje – jego pora jest ruchoma.

Czytaj też: Prezydent Opola apeluje o bojkot TVP po sprawie z 16-letnim Mikołajem. "Szczujnia"

Ostatecznie jednak do zmiany dnia emisji programu nie dojdzie. – Okazało się, że Krzysztof Stanowski nie może realizować programu w niedziele, więc wróciliśmy do soboty – mówi nam osoba z TVP Sport. Pierwsze wydanie w wiosennym sezonie zostanie nadane 11 marca o 10.25.

W związku z tym nowy program publicystyczny pt. "7 dni sport", który miał być pokazywany w soboty, ostatecznie będzie można oglądać w niedziele. Jego pierwsze wydanie zostanie pokazane 12 marca o 14.30. Kolejne będzie można śledzić w następne niedziele o ruchomych porach. W "7 dni sport" eksperci będą komentowali najważniejsze wydarzenia tygodnia w sporcie, ale wspomną również o tym, co wydarzy się w kolejnym tygodniu.

Ponadto na razie do ramówki TVP Sport nie wróci program piłkarski "4-4-2" prowadzony przez Dariusza Szpakowskiego, ale – jak ustaliliśmy – może on zostać wznowiony w dalszej przyszłości. Jego dotychczas ostatnie wydanie pokazano w listopadzie 2022 roku.

Czytaj też: TVP Info liderem kanałów informacyjnych. TVN 24 spadł na drugie miejsce

(MNIE, 07.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.