Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Stan futbolu" w TVP Sport przeniesiony na niedziele, w soboty będzie nowy program

W "Stanie futbolu" Krzysztof Stanowski i eksperci komentują wydarzenia dotyczące piłki nożnej (screen: YouTube/WeszloTV)

Od połowy marca magazyn piłkarski "Stan futbolu" będzie nadawany w TVP Sport w niedzielne, a nie sobotnie przedpołudnia. Ponadto stacja wprowadzi do ramówki program "7 dni sport".

"Stan futbolu" to magazyn prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego i tworzony we współpracy z Weszlo.com. Obecnie program można oglądać w soboty, zwykle przed południem (pora jest ruchoma).

Po wydaniu z 25 lutego magazyn będzie miał krótką przerwę w emisji. Po powrocie, od 12 marca, będzie nadawany w nowym paśmie - w niedziele ok. 9.30. To oznacza, że będzie go można oglądać przed konkurencyjnym magazynem "Cafe Futbol" z Polsat Sport, który rozpoczyna się w niedziele o 11, a częściowo w trakcie innego programu piłkarskiego - "Wysoki Pressing" z Canal+ Sport (niedziela, 10).

Czytaj też: Przewodniczący KRRiT chce ukarać kolejnego nadawcę – tym razem Radio Zet

Z kolei od 11 marca, w soboty przed południem o ruchomej porze, w TVP Sport będzie nadawany nowy program publicystyczny pt. "7 dni sport". W magazynie, którego prowadzącym zostanie najprawdopodobniej Piotr Sobczyński, eksperci będą komentowali najważniejsze wydarzenia tygodnia w sporcie, ale wspomną również o tym, co wydarzy się w kolejnym tygodniu.

Jak ustalił "Presserwis", zmiana pasma "Stanu futbolu" nie ma bezpośredniego związku z wprowadzaniem do oferty "7 dni sport". Ze względu na transmisje m.in. z zawodów biathlonowych, które są nadawane także w sobotnie poranki, stacja szukała dla "Stanu futbolu" innego, bardziej stałego pasma.

(MNIE, 22.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.