Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Comedy Central dołączony do listy kanałów telewizyjnych dostępnych w Ukrainie

Comedy Central jest odbierany w ponad 150 krajach (screen: YouTube/Comedy Central)

Comedy Central został dodany do listy kanałów telewizyjnych dystrybuowanych przez ukraińską grupę medialną 1+1. Zastępuje Paramount Comedy. Można go odbierać za pośrednictwem platform OTT, sieci kablowych oraz pakietów oferowanych przez operatora DTH Viasat.

"Treści kanału telewizyjnego Comedy Central zostały sprawdzone przez lata i sprawiły, że Ukraińcy w nim się zakochali. Dlatego uruchomienie kanału jest odpowiedzią na prośby widzów, którzy bardziej niż kiedykolwiek potrzebują pozytywnych i afirmujących życie treści" – stwierdziła Oksana Pietryszyn, generalna producentka kanału telewizyjnego TET i Comedy Central.

Czytaj też: Netflix i Chris Rock z pierwszą ogólnoświatową transmisją w historii serwisu. Tematem Will Smith

Kanał Comedy Central jest skierowany do widzów w wieku 18-49 lat. Dociera do ok. 300 mln gospodarstw domowych w ponad 150 krajach.

(MAC, 06.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.