Temat: internet

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 06, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix i Chris Rock z pierwszą ogólnoświatową transmisją w historii serwisu

Podczas występu Chris Rock poświęcił sporo uwagi wydarzeniu, do jakiego doszło przed rokiem podczas gali wręczania Oscarów (screen: YouTube/Comedy Hype)

Od godziny 4 polskiego czasu w nocy z soboty na niedzielę Netflix zaprezentował pierwszą w historii serwisu relację z wydarzenia na żywo. "Chris Rock: Selective Outrage" został pokazany na całym świecie.

Zgodnie z oczekiwaniami podczas występu Chris Rock poświęcił sporo uwagi wydarzeniu, do jakiego doszło przed rokiem podczas gali wręczania Oscarów. Komik prowadził wtedy galę, pozwalając sobie na zbyt wiele w stosunku do Jady Pinkett-Smith, co rozsierdziło jej męża. Will Smith wszedł na scenę i spoliczkował prowadzącego.

Czytaj też: Comedy Central dołączony do listy kanałów telewizyjnych dostępnych w Ukrainie

Rock w transmisji z Hippodrome Theatre w Baltimore powiedział, że oglądał ostatnio zrealizowany dramat o niewolnictwie "Emancipation” tylko po to, by zobaczyć, jak Will Smith "wpada w szał" i z satysfakcją obserwował jak ten na ekranie bije innego aktora. Smith, który rok temu zdobył statuetkę za rolę w filmie "King Richard: zwycięska rodzina" jest na 10 lat wykluczony z ceremonii oscarowych.

Chris Rock, prowadząc monolog, poruszał różne tematy, odnosząc się m.in. do rodziny Kardashianów czy brytyjskiej rodziny królewskiej.

Chris Rock w ramach dwóch występów dla Netflixa, w tym tego na żywo, ma otrzymać 40 mln dol.

Czytaj też: Rupert Murdoch przyznaje, że Fox News forsował kłamstwo wyborcze

(MAC, 06.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.