Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W TVN Style będzie codzienny program z informacjami lifestylowymi

W programie "Matki, córki, przyjaciółki" wezmą udział m.in. influencerka Irena Wielocha z córką (fot. TVN/Agnieszka Jurek)

W wiosennej ramówce TVN Style pojawi się codzienny program informacyjny o tematyce lifestylowej. W styczniu TVN Style miał średnio 0,37 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, po spadku z 0,51 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej.

W programie "Codzienny lifestyle" znajdą się pozytywne informacje, m.in. z dziedziny zdrowia, mody, kuchni i show-biznesu. Premierę zaplanowano na 3 kwietnia.

Kolejną nowością będzie program "Sąsiedzi kontra sąsiedzi". Do rywalizacji staną w nim sąsiadujące ze sobą rodziny, konkurujące o to, która z nich zorganizuje lepszą imprezę. Emisja planowana jest od kwietnia.

Czytaj też: TVP zamierza więcej wydawać na polskie seriale. Do TVP 1 trafi kolejna telenowela

W marcu na antenie zadebiutują "Matki, córki, przyjaciółki". Wezmą w nich udział matki i córki, które na potrzeby programu zamienią się rolami. Uczestniczkami będą m.in. wokalistka Honorata Skarbek z mamą i influencerka Irena Wielocha z córką. Partnerem programu jest Douglas. Cykl będzie nadawany od 12 marca w niedziele o 11.

Z kolei od 6 marca w poniedziałki o 20.45 będzie można oglądać program o przedsiębiorczych kobietach pt. "Biznesy pełne pasji".

Kontynuowane mają być np. "Salon sukien ślubnych: Polska" i "Jestem z Polski".

W styczniu TVN Style miał średnio 0,37 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, po spadku z 0,51 proc. w analogicznym okresie rok wcześniej.

Czytaj też: W Polsce ma powstać "The Voice of Ukraine". Program sfinansuje TVP

(MNIE, 04.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.