Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Style zapowiada program o kobietach prowadzących własne biznesy

Według Nielsen Media w styczniu TVN Style miał średnio 0,37 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej 4+ (screen: YouTube/RecordsTV)

W marcowej ramówce TVN Style znajdzie się program "Biznesy pełne pasji".

W nowym cyklu zostaną przedstawione sylwetki kobiet, które prowadzą własne miniprzedsiębiorstwa, np. zakład fotograficzny czy cukiernię. Właścicielki firm opowiedzą, jak powstał pomysł na ich biznes i skąd wzięły się pierwsze fundusze na jego rozwój.

Czytaj też: Show "Hell's Kitchen" w Polsacie nie będzie już tytułowany jako "Piekielna kuchnia"

Program będzie można oglądać od 6 marca, w poniedziałki o 20.45. Cykl składa się z czterech odcinków, a jego partnerami są mBank i VISA.

"Cykl będzie nie tylko okazją do poznania inspirujących historii przedsiębiorczych kobiet, ale też poradnikiem dla osób, które od dawna marzą o samodzielności i niezależności" – informuje stacja.

Według Nielsen Media w styczniu TVN Style miał średnio 0,37 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej 4+, po spadku z 0,51 proc. w styczniu 2022.

Czytaj też: TVP 2 wiosną bez nowych odcinków "Tak to leciało!", program ma wrócić jesienią

(MNIE, 24.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.