Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Super Polsat bez serialu "Święty", ale kontynuuje program "Kopernik była kobietą"

"Święty" to komedia obyczajowa, w której główną rolę gra Mariusz Węgłowski (screen: YouTube/ATM Grupa)

W marcowej ramówce naziemnego kanału Super Polsat nie znajdą się nowe odcinki serialu "Święty". Z własnych produkcji stacja będzie kontynuowała program popularnonaukowy "Kopernik była kobietą".

Nowy sezon programu "Kopernik była kobietą" wystartuje 11 marca i będzie nadawany w soboty o 10.30. Jego prowadzącym jest Maciej Dowbor.

Czytaj też: Show "Hell's Kitchen" w Polsacie nie będzie już tytułowany jako "Piekielna kuchnia"

Stacja Super Polsat na razie nie będzie jednak kontynuowała serialu "Święty". Biuro prasowe Polsatu w zeszłym tygodniu nie odpowiedziało na nasze pytanie o dalszą emisję tej produkcji. W jej dotychczasowym paśmie, od poniedziałku do czwartku o 20, są obecnie nadawane powtórki programów m.in. z Polsat Play. Tak ma być też w marcu.

"Święty" to komedia obyczajowa, w której występują m.in. Mariusz Węgłowski i Michał Milowicz. Zadebiutowała na antenie wiosną 2020 roku. Początkowo serial nadawano w TV 4, ale wiosną 2022 przeniesiono go do Super Polsat. Oba kanały nadają naziemnie i należą do Telewizji Polsat. Według Nielsen Media po trzech tygodniach "Święty" gromadził wtedy w Super Polsat średnio 52 tys. widzów i notował wyniki niższe od przeciętnej liczby widzów stacji.

Czytaj też: Rada Programowa TVP dyskutowała o skandalicznej piosence w konkursie Eurowizji

(MNIE, 25.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.