Dział: INTERNET

Dodano: Luty 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Adam Gąsior, redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl

Gąsior był związany dziennikarsko z branża turystyczną od ponad dwóch dekad (fot. WaszaTurystyka.pl)

W nocy z 4 na 5 lutego w wieku 60 lat zmarł Adam Gąsior, założyciel i redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl.

O śmierci dziennikarza poinformowała redakcja serwisu. Gąsior był związany z branżą turystyczną od ponad 20 lat. Był redaktorem m.in. w "Prawa i Gospodarki", "Poznaj Świat" i "Rynku Turystycznego". Jego teksty ukazywały się w wielu pismach podróżniczych oraz dodatkach turystycznych w polskiej prasie.

Jego materiały były wielokrotnie wyróżniane i nagradzane. W 2017 roku otrzymał nagrodę "Zlata Penkala" chorwackiej Wspólnoty Turystycznej za najlepsze teksty o Chorwacji. Był również dziewięciokrotnym laureatem nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Turystycznych "Globtroter".

"Był dla wielu z nas oddanym przyjacielem, ogromnym wsparciem i opoką w wielu życiowych sytuacjach. (...) Był wizjonerem i osobą, która inspirowała innych do działania, wcielając w życie swoje idee i pomysły" - pożegnali dziennikarza na portalu jego współpracownicy.

(KAP, 05.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.