Temat: telewizja

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Gąsiorowski będzie relacjonował dla Viaplay wyścigi Formuły 1

Platforma Viaplay będzie transmitować na wyłączność w Polsce wyścigi Formuły 1 przez najbliższe trzy sezony (screen: Twitter.com/Viaplaysportpl)

Dziennikarz Radia 357 Michał Gąsiorowski będzie komentował dla Viaplay wyścigi Formuły 1. Przez ostatnie osiem lat robił to dla Eleven Sports.

"Będzie nurkował. Nurkuje! Zanurkował – witamy Michała w Viaplay F1 Team. Wszystkie wyścigi F1 w sezonie 2023 tylko u nas" – na Twitterze ogłosiła 23 stycznia Viaplay Sport Polska.

Czytaj też: Kanał Sportowy wysłał dziennikarza do Portugalii w związku z wyborem selekcjonera reprezentacji Polski

Michał Gąsiorowski na co dzień związany jest z Radiem 357, jest również jego udziałowcem. W stacji współprowadzi z Piotrem Stelmachem niektóre wydania przedpołudniowego pasma "Kieruj się na południe" oraz, razem z Marcinem Klimkowskim, audycję motoryzacyjną "Do dechy".

Platforma Viaplay będzie transmitować na wyłączność w Polsce wyścigi Formuły 1 przez najbliższe trzy sezony.

Czytaj też: Przegląd Sportowy Onet z dwoma nowymi zastępcami redaktora naczelnego

(MZD, 24.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.