Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Premiera drugiego sezonu "Archiwisty" z Henrykiem Talarem w TVP VOD, a nie w TVP 1

W serialu "Archiwista" Henryk Talar gra emerytowanego policjanta starającego się rozwiązać historie sprzed wielu lat (fot. Piotr Molęcki/East News)

Drugi sezon serialu kryminalnego "Archiwista" będzie mieć premierę w TVP VOD – ustalił "Presserwis".

"Archiwista" będzie kolejną produkcją TVP udostępnioną w modelu digital first. Z naszych informacji wynika, że nowe odcinki serialu trafią do biblioteki serwisu wiosną i pozycji tej nie będzie jeszcze w wiosennej ramówce TVP 1, a dopiero później.

Czytaj też: Canal+ Premium i Canal+ Online z serialem "Niewidzialna wojna" Patryka Vegi

W "Archiwiście" Henryk Talar gra emerytowanego policjanta starającego się rozwiązać historie sprzed wielu lat. Pierwszy sezon (emitowany od stycznia do kwietnia 2020 roku) gromadził w TVP 1 średnio 1,33 mln widzów (dane Nielsen Media). 

Jak ustalił "Presserwis", w wiosennej ramówce TVP 1 znajdzie się natomiast serial kryminalno-sensacyjny "Krucjata", który 21 listopada 2022 roku miał premierę w TVP VOD. Z kolei drugą produkcję, która premierowo pojawiła się jesienią w TVP VOD – czyli "Erynie" na podstawie powieści Marka Krajewskiego z Marcinem Dorocińskiem w roli głównej – prawdopodobnie obejrzeć będzie można w telewizji jesienią.

Czytaj też: Reni Jusis, Czesław Mozil i Wojciech Łozowski wśród uczestników reality show "Azja Express" w TVN

(KOZ, 22.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.