Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serwis Viaplay przywrócił ofertę kanałów telewizyjnych

W ofercie ponownie są dostępne Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature i Epic Drama (screen: Viaplay.pl)

Serwis Viaplay (Viaplay Group), który pod koniec zeszłego roku wycofał z oferty kanały telewizyjne, teraz je przywrócił.

Najpierw z oferty wycofano kanały Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History i Polsat Viasat Explore. Serwis tłumaczył nam w grudniu, że skupia się teraz na własnych produkcjach dostępnych w formule VoD i transmisjach sportowych. Później Viaplay usunął też Epic Drama, ostatni z obecnych tam kanałów. Biuro prasowe serwisu nie skomentowało wtedy tego ruchu.

Czytaj też: Netflix po dodaniu 7,7 mln ma już ponad 230 mln subskrypcji. Reed Hastings ustąpił z funkcji CEO

W styczniu wszystkie kanały powróciły jednak do oferty Viaplay. – Oferta platformy streamingowej Viaplay dynamicznie się zmienia, zarówno w odniesieniu do treści dostępnych na żądanie, ze szczególnym uwzględnieniem transmisji wydarzeń sportowych, jak i kanałów linearnych, z których mogą korzystać nasi subskrybenci – przekazało nam biuro prasowe Viaplay, tłumacząc przywrócenie emisji kanałów.

Epic Drama i kanały Polsat Viasat należą do Viasat World. Viaplay Group, właściciel Viaplay, wywodzi się ze spółki Modern Times Group, odpowiedzialnej za stworzenie marek kanałów Viasat.

Za miesięczny dostęp do oferty Viaplay trzeba zapłacić 34 zł, a od marca – 55 zł.

Czytaj też: "The Last of US" drugą co do oglądalności premierą w historii HBO

(MNIE, 20.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.