Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Hyundai i Onet Rano utrzymują partnerstwo w 2023 roku

"Onet Rano" nadal będzie prowadzony z pokładu hyundaia ioniq 5 (fot. RASP/mat.pras.)

"Onet Rano" i Hyundai Motor Poland przedłużyli partnerstwo strategiczne. Poranny program Onetu będzie nadal realizowany z samochodu o napędzie elektrycznym – Hyundai Ioniq 5.

– Od kilku lat aktywnie wprowadzamy zmiany i promujemy działania wspierające zrównoważony rozwój. Dzięki strategicznej współpracy z Hyundai Motor Poland widzowie programu "Onet Rano" kolejny rok będą mogli cieszyć się towarzystwem marki, która inwestuje w elektromobilność i buduje świadomość ekologiczną – mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska. – Wspólnie, w atrakcyjny sposób pokazujemy widzom, poza samą rozmową, miejsca ważne dla naszych gości, a zeroemisyjny tryb jazdy mobilnego studia Onetu sprawdza się szczególnie w centrum miasta.

Czytaj też: IAA Polska chce wstrzymania prac nad ustawą zapewniającą TVP pierwsze miejsca na pilotach

"Onet Rano" ma dziennie średnio 2 mln projekcji i można go oglądać na wielu platformach: na stronie głównej Onetu, na YouTubie oraz Facebooku i Twitterze. Program jest emitowany na żywo od poniedziałku do piątku od godz. 7.55 i jest prowadzony na zmianę przez Bartosza Węglarczyka, Janusza Schwertnera, Beatę Tadlę, Łukasza Kadziewicza, Tomasza Sekielskiego oraz Odetę Moro.

Grupę programową "Onet Rano" tworzą programy: "Onet #Wiem", "Onet Rano od kuchni", "Onet Rano w podróży", "Onet Rano gość specjalny", a od 2021 roku także "Zdrowie Rano", "Onet Rano na weekend" i "Onet Rano finansowo".

Czytaj też: Twitter na początku lutego wprowadzi wpisy do 4 tys. znaków

(PAR, 10.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.