Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Styczeń 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twitter na początku lutego wprowadzi wpisy do 4 tys. znaków

Elon Musk poinformował, że funkcja łatwego przesuwania w prawo/w lewo, aby przełączać się między polecanymi a obserwowanymi tweetami, zostanie wprowadzona jeszcze w tym tygodniu (fot. Wikimedia Commons/U.S. Air Force Academy)

Elon Musk napisał na Twitterze, że zapowiadana możliwość wydłużenia postów do 4 tys. znaków zostanie w serwisie wprowadzona na początku lutego.

W tym tygodniu, najprawdopodobniej w aplikacjach na smartfony i tablety, będzie dostępna opcja przechodzenia pomiędzy wpisami polecanymi a wpisami z obserwowanych profili – poprzez przesuwanie obrazu w prawo lub lewo. 

Czytaj też: Niemcy wymagają od Twittera walki z dezinformacją

Opcja dodawania tweetów do ulubionych ma w menu pojawić się pod zakładką "szczegóły".

"Funkcja łatwego przesuwania w prawo/w lewo, aby przełączać się między polecanymi a obserwowanymi tweetami, zostanie wprowadzona jeszcze w tym tygodniu" – napisał na Twitterze Elon Musk, właściciel serwisu. "To pierwsza część znacznie większego przeglądu interfejsu użytkownika. Przycisk do zakładek w szczegółach tweeta pojawi się tydzień później. Długie tweety na początku lutego" – dodał miliarder.

O tym, że długość wpisów zwiększy się z obecnych 280 (wcześniej obowiązywało 140) do 4 tys. znaków, Musk powiadamiał już w połowie grudnia, nie podając jednak wtedy terminu.

Czytaj też: Twitter znowu zwalnia – w Dublinie i Singapurze

(MAC, 10.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.