Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spotlight Agency kończy kolejną edycję Team X

Agencja nie podaje oficjalnego powodu zakończenia trzeciej odsłony Team X po zaledwie kilku miesiącach (screen: YouTube/TEAM X)

Grupa influencerów Team X ogłosiła – w specjalnym filmiku opublikowanym w social mediach – zakończenie współpracy. Trzeci skład zespołu był prawdopodobnie ostatnim w historii projektu.

Trzeci Team X tworzyli od listopada ub.r. Róża Wojtczak, Bartek Szydlik, Kuba Hrapkowicz, Emilka Kostyk, Dawid Sagan, Kamila Łapa i Klaudia Sadownik. Oryginalny Team X powstał w sierpniu 2019 roku i brali w nim udział Stuart Kluz-Burton (znany jako Stuu), Marcin Dubiel, Julia Kostera, Kacper Błoński i Lexy Chaplin.

Czytaj też: Oto najlepsze agencje reklamowe i mediowe w Polsce. Przestrzeń i Value Media to Sukces Roku

Drugi sezon projektu ruszył 12 grudnia 2020 roku. Do składu należeli Sheo, Monia Kociołek, Piechu, Czaro Nykiel, Julia Żugaj, Patrycja Mołczanow, Leksiu oraz Natalia "Natsu" Kaczmarczyk.

Agencja nie podaje oficjalnego powodu zakończenia trzeciej odsłony Team X po zaledwie kilku miesiącach, ale jest to prawdopodobnie spowodowane spadającym zainteresowaniem widzów. Ostatnie vlogi youtuberów miały po ok. 50 tys. odtworzeń przy milionie subskrybentów na kanale Team X Oficjalnie.

Team X w czasie swojego istnienia wprowadził do sprzedaży szereg produktów sygnowanych nazwiskami członków – były to napoje, płatki śniadaniowe i kosmetyki.

Czytaj też: Polmos powierzył BeDigital kolejne marki: Globetrotter, Ogiński i Żurek Żytni

(KAP, 09.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.