Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Gąsowski odszedł z programu Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Gąsowski był gospodarzem programu "Twoja twarz brzmi znajomo" – razem z Maciejem Dowborem – od pierwszej edycji wiosną 2014 roku (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

Aktor Piotr Gąsowski nie będzie już współprowadzić programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie.

Piotr Gąsowski rozstaje się z programem po tym, jak Polsat poinformował, że jurorką przestaje być Katarzyna Skrzynecka.

Czytaj też: TVN Style z programem "Tipy stylowej ekipy", a TTV z castingami do "Życia rodzinnego"

"Obawiam się, iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, »nieznajomą twarz«! Odchodzę wraz z Tobą i też jak najgoręcej dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać!" – poinformował na Instagramie Gąsowski.

Piotr Gąsowski był gospodarzem programu "Twoja twarz brzmi znajomo" – razem z Maciejem Dowborem – od pierwszej edycji, wiosną 2014 roku.

Czytaj też: Będzie trzeci sezon "Skazanej" z Agatą Kuleszą w Playerze

17. sezon show "Twoja twarz brzmi znajomo" śledziło jesienią w Polsacie średnio 1,5 mln osób, czyli ok. 170 tys. widzów mniej niż rok wcześniej (dane Nielsen Media).

Od połowy stycznia dyrektorem programowym Polsatu będzie Edward Miszczak, który zastąpi w tej roli Ninę Terentiew (przechodzi do rady nadzorczej).

Czytaj też: "Stranger Things", "Wednesday" i "Jak pokochałam gangstera" hitami Netflixa w Polsce

(KOZ, 09.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.